UAB MAKROSKAITA

Enterprise by HansaWorld - VVS programinė įranga vidutinio dydžio bei didelėms kompanijoms. Kaip pagrindą Enterprise VVS sistema teikia tipinius verslo valdymo sistemos modulius skirtus apskaitai, užsakymų vykdymui, sandėliui, gamybai ir darbų apskaitai. Siūlydama eilę ryšių su klientais valdymo (CRM) modulių, tokių kaip el.paštas, dokumentų valdymas, grafiniai kalendoriai ir laiko tvarkyklės, bei naujienų lenta, viską vienoje programoje, Enterprise VVS sistema gali suteikti unikalų interaktyvumo tarp visų komponentų lygį. Enterprise VVS programinė įranga taip pat siūlo eilę modulių skirtų specifinėms pramonės šakoms, visi šie moduliai turi tą patį interaktyvumą su visomis sistemos dalimis. Programa naudoja nepralenkiamas technologijas praplėsti programinės įrangos galimybes Jūsų organizacijoje ir už jos ribų, tuo paĊių mažina priklausomybę nuo brangių sąsajų tarp programų, siūlydama mažiausią bendrą nuosavybės kainą vidutinio dydžio produktų rinkoje.

Programinė įranga gali veikti visose pagrindinėse platformose: Windows, Mac, Linux ir IBM, taip pat PDA ir Nokia verslo telefonuose. Palaiko skirtingas valiutas ir duomenų konsolidaciją iš skirtingų įmonių.

Pasaulyje HansaWorld programinė įranga instaliuota daugiau kaip 74,000 įmonių, turinĊių šimtus vienu metu dirbanĊių vartotojų.

Daugiau informacijos apie Enterprise verslo valdymo sistemą www.hansaworld.com